Zpětná vazba účastníků

Veľmi sa mi páčilo, že sme si vlastne obsah seminára vytvárali sami, svojím jedinečným nastavením. Že sme hrali hry a meditovali, čo bolo príjemné spestrenie. Mala som celkovo pocit bezpečného priestoru a aj keď som bola unavená, paradoxne som sa cítila energeticky nabitá... Zásadný bol poznatok, že to, čo cítim, je vždy v poriadku. Vzrástol tak môj rešpekt k vlastnej autenticite a k autenticite druhých ľudí. Ďakujem, bolo to moc, moc fajn 🙂
Lucia
Seminář se mi velmi líbil. Skladba aktivit cvičení/hudba/ meditace/hry byla perfektní, vždy se vše odehrávalo v pro mně "správný" čas. Ráda bych Ti, Jakube, moc poděkovala, seminářů jsem absolvovala mnoho, ale tenhle byl pro mně výjimečný. Ve všech významech, které to slovo má. Děkuji.
Edita Liška
Nejzajímavější bylo zjištění, v čem jsme si s lidmi v kroužku podobní. Že nejsem sama kdo to má tak nastavené. Velice se mi ulevilo a konečně jsem se dokázala přijmout taková, jaká jsem, nebo alespoň tu část kterou jsem řešila, a přestat se za to trestat.
J.
Seminář byl jedinečný ve své tvořivé a upřímné atmosféře. Aktivity mne těšily všechny. Hudba byla zásadní. Potřebná a právě tak trefná. Spřátelení se s vlastní duší, klid a mír z toho pramenící. Odešel strach, cítím se silná. Cítila jsem velký vděk, že mám štěstí něco takového zažívat... Děkuji za všechno.
Irena Kočí
Uvědomil jsem si spoustu věcí - situací, které přesně zapadají do mého designu. Při psaní se mi vyplavovaly stále dokola touhy a radosti, se kterými jsem neskutečně rezonoval, až do poslední redukce, kdy mi bylo naprosto jasné, kterým směrem bych se měl ubírat - myslím tím podnikání, které může být zároveň radostí i posláním. Po ukončení jsem byl neskutečně nabitý energií, což se mi obvykle po dvoudenním semináři nestává. Díky za velmi obohacující zážitek.
Zdeněk Kubišta
Obohatilo mě sdílení ve skupince, při kterém jsem si uvědomoval význam toho, co jsem psal. Prošel jsem různými kurzy a semináři a tento byl pro mě z několika důvodů jeden z nejzásadnějších. Byl výborně sestavený a založený na vlastní práci. Díky tomu, že člověk pracoval s informacemi, které sám vytvářel, mohl doopravdy věřit i informacím, které získával. Popis kanálu opravdu působil jako vyvrcholení kouzelnického triku, ale místo kouzelníka trik prováděla „divoká mysl“. Mělo to opravdu skvělý účinek. Seminář přišel v pro mě pravou chvíli a cítím, že nastartoval něco mnohem většího.
Milan Horváth
Žasnu, jak potřebná témata byla vybrána k prozkoumání a zpracování. Trefa do černého. Seminář mi vrátil chuť do života a dal i příjemný nástroj, jak si v obdobích "temna" pomoct. Nástroj, se kterým se zase cítím být silná a opravdová. Ukázal mi čistou cestu k sobě. Děkuji.
Katka Nožičková
Seminář mě obohatil o nový rozměr chápání mého žití. Jakoby mi podal pomocnou ruku k vykročení a zároveň ukázal "podívej se, tam je tvé slunce, tam ti bude teplo a budeš se cítit hezky".
Marcela Vinická
Propojení psaní, myšlenek z toho plynoucích sdílených ve skupinách, zpětná vazba ostatních, vizuální meditace a využití šamanských rytmů mělo velký vliv na pohodu a samovolné učení se. Díky!
Petr Halík
Seminář byl pro mě velmi inspirující a zaujala mě metoda psaní divoké mysli. Cítím, že jsem se tak ponořila opravdu do hloubky. Proces bude ještě nějakou dobu dobíhat. Nejvíce přínosné pro mě bylo sdílení v menším kruhu. Děkuji.
Katka Červinková
Aktivní přístup k poznávání sebe sama. Možnost si prakticky přijít na své dary a ty pak sdílet ve skupině s podobně naladěnými lidmi. Učení hrou a děláním. A to vše v bezpečném, příjemném prostředí a pod přátelským vedením. Děkuji za vytvoření tohoto prostředí. Sama doma bych si takový prostor pro sebe jen těžko vytvořila.
Leona Herudková
Nejvíc obohacující bylo psaní divoké mysli. Bylo až neuvěřitelné, co mysl dokáže vyprodukovat, když se jí nebrání. Když už jsem si myslela, že je všechno jasné a nic už mě nemůže překvapit, přece přišlo ještě něco, co doplnilo nebo ujasnilo téma, které jsem zrovna řešila.
Klára Manoušková
Hodnocení: Luxusní. Obzvlášť se mi líbilo všechno, mám ráda Tvůj styl vedení seminářů 🙂 Každá jednotlivá minuta byla obohacující, ale nejvíc mě tentokrát asi dostávalo sdílení ve čtveřici. Bylo to super 🙂 Díky!
Lenka Popková
Líbilo se mi skupinkové sdílení, odbourává zábrany mluvit o sobě, zároveň nechá poznat ostatní, určitě obohacující.
Jana
Přínosné pro mě bylo jít za hranici komfortní zóny.
Šárka
Seminář byl solidně připraven, profesionálně veden.
Lucie
Seminář byl velmi intenzivní - což já mám ráda, spíše mi vadí, když se chvíle, které by se měly věnovat samotné práci na sobě, stráví kecáním, což se tady nestalo. Meditační oddechy byly velmi potřebné a skvěle vybrané. Díky ti za seminář, byl pro mě VELMI přínosný.
Hana Dudová
Všechny informace, které jsi nám zprostředkovával, byly pro mne zajímavé. Já osobně jsem chtěla vidět další úhel pohledu na sebe samu. Krásně mi to vše do sebe zapadalo a za tuto příležitost Ti ještě jednou děkuji. Seminář jsem si nádherně užila. Dva krásné dny naplněné radostí a příjemnou energií, životní zážitek...
Eva Veličková